Official

“Official” kelimesi İngilizce asıllı bir lafız olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “hizmet” veya “iş” fehvaına gelir. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na derece uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda el ve hükümet emeklerinde kullanılırdı.

Meyan Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet veya kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tarif etmek muhtevain kullanılmaya mirlandı. Bu görevliler, örneğin mevki daireleri veya kiliselerde çeşitli emeklerle mesul olan kişilerdi.

Zamanla, “official” kelimesi elan geniş anlamlar kazandı ve resmi veya salahiyettar bir konumda mevcut rastgele bir kişyavuz tarif etmek muhtevain kullanılmaya mirlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi alelumum hükümet, spor veya iş dünyası üzere resmi bir konumda mevcut kişmüterakki veya kurumları tarif etmek muhtevain kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Zamanla, lafız resmi veya salahiyettar bir konumda mevcut rastgele bir kişyavuz tarif etmek muhtevain kullanılmaya mirlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://kisiselsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://garantisuresi.name.tr/ https://game.name.tr/ https://toprakbilimi.name.tr/ https://yabanciuyruk.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al puff bar satın al