Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir kasılmatur. Kurum, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında ortaklaşa iş yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının vürutmesine ve çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme kılmak karınin çhileışır. Kurum, çocuk sağlığı konularında marifet, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. Kurum, çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam karınin lazım olan ortamların yaratılması konularında çhileışmalar yapmaktadır. Kebir sükseya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devir Temelkanlığını, Büyüklük Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında küresel ortaklaşa iş ortamında olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme kılmak ve çocuk sağlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, ilmî muayene ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme kılmak karınin çhileışır. Kurum, çocuk sağlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını kovuşturma eder. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir yaşam karınin lazım olan ortamların yaratılması konularında da çhileışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada heybetli alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Kurum, çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam karınin lazım olan fiziksel, hissî ve sosyal ortamların yaratılmasını isteklendirme eder ve bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerini isteklendirme eder. Dünya çapında çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini isteklendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri yerındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında bilgelik paylaşmasını isteklendirme eder. Kurum, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı konularında küresel bir düşünce birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en yerinde icraatı belirler. Kurum, çocuk sağlığı konularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Kurum, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri karınin çhileışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde temameler yaparak çocukların daha yerinde bir ileri ortamında evetşamaları karınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam karınin lazım olan ortamlar konularında çhileışır. Kurum, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, hissî ve sosyal ortamların yaratılmasını isteklendirme eder. Bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine olanak tanıyan bir kasılmatur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://kisiselsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://garantisuresi.name.tr/ https://game.name.tr/ https://toprakbilimi.name.tr/ https://yabanciuyruk.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al puff bar satın al